Обрати вигідний депозит в Україні на адекватних умовах

Бажаєш зберегти свої тяжко зароблені гроші та збільшити їх? Обов’язково варто поглянути на депозит. Для початку варто розуміти, що видів депозитних вкладів існує багато, а банки можуть ще й доповнювати свої вишеньки на торт. Де та як краще обрати вигідний депозит в Україні, а також які саме умови найбільше підходять? Про це та інше ми й поговоримо в даній статті.

На сьогоднішній день існує два базових типи депозитних вкладів

Строковий депозит має на меті внесення коштів під процентну ставку на певний період, який прописується в договорі. По закінченню терміну дії договору клієнт може забрати свій внесок.

Депозит до запитання повертається на першу вимогу клієнта та не має періоду зберігання.

Депозити в Києві та види збережень

Пропоновані банками види депозитів:

  1. Ощадні депозитні внески представляють собою традиційні внески з порівняно низькими відсотковими ставками і мінімальним комплектом умов. В досить багатьох банках відсотки додаються до основної суми яка лежить на рахунку, тим самим збільшуючи його. Грошова сума надходить на основний рахунок при наступному надходженні відсотків.
  2. Для збирання конкретної грошової суми підійде депозит накопичувального виду. Максимально поширений даний вид депозиту у випадку потреби у купівлі нерухомості.
  3. Депозити розрахункового виду — за умовами банківського договору з цього виду депозитного внеску передбачається регулярна виплата відсотків, наприклад, на пластикову картку або зняття суми грошей з обов'язковим мінімальним залишком на рахунку.
  4. Для співробітників банку чи студентів часто пропонуються депозити спеціалізованого виду, які передбачають певні унікальні умови.
  5. Для бажаючих вкласти свої гроші в банк у іноземній та національній валютах найбільш доречним стане валютний депозит. Обираючи даний вид внеску клієнти мають змогу зберегти свої накопичення у випадку раптового падіння курсу гривні.
  6. Якщо клієнт зацікавлений у періодичній конвертації коштів між кількома валютами, йому підійде мультивалютний депозит.
  7. Для банківських вкладників, які мають на меті отримувати прибуток не лише за фіксованою процентною ставкою, але й за вартістю дорогоцінних металів на ринку, максимально доречним буде депозит металевого характеру.

Депозит: чи варто відкривати?

Досить надійне збереження коштів та систематичний дохід від даного процесу – те, чим славиться депозит. Особливо актуально для людей, які мають бажання навчитися нарешті відкладати копійку. По істині важливим етапом на шляху для збереження грошей є вибір банківської установи, якій можна довіряти.

Більше читайте тут: https://www.universalbank.com.ua/your-deposits

Категории: 

Опубликовано 04.08.2021 22:11