Платформа FUNdraiser – ваша можливість реалізувати соціальні проєкти!

Суперфінал у Святогірську — це не просто відбір кращих 5 команд для отримання дофінансування на свої проєкти з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Це можливість проявити себе, розповісти про важливість та необхідність свого проєкту, стати частиною спільноти небайдужих людей.

Проєкт реалізується громадською організацією “Міжнародна агенція змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Остаточні результати фандрейзинг-челенджу вже оголошено. В Суперфіналі беруть участь 15 ТОП команд за рейтингами https://cutt.ly/HQituKd, що вже готуються до поїздки до Святогорську, щоб презентувати свої проєкти та запалити серця журі!

Таймінг заходів:

9:00 Реєстрація учасників, кава-брейк

10:05 Оголошення програми заходу

10:10 Виступ представників Програми ООН з розбудови та відновлення миру. Виступ Світлани Олєйнікової, координатора проєкту

10:20 - 14:05 Презентація проєктів ТОП-15 команд Обід

14:40 Гра з фандрейзингу та проєктного менеджменту TM Funds Hunter

17:40 Закінчення заходу

Окрім того, організатори підготувати цікаву програму та сюрприз у вигляді гри з фандрейзингу Funds Hunter, яка допоможе вивчати мистецтво залучення коштів та ресурсів на свої ідеї в інтерактивній формі!

Платформа FUNdraiser — це:

  • - унікальний майданчик для пошуку партнерів з-поміж організацій громадянського, державного та бізнес-сектору, які опікуються питаннями розвитку молодіжного та волонтерського руху;
  • - можливість опанувати різні інструменти залучення ресурсів через гру, навчання та використання підходів й документів, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам донорських інституцій.

Категории: 

Опубликовано 04.08.2021 15:43